ŞENLİK PLANI

Sıra

Etkinlik Adı

Etkinlik
Tarihi

Etkinlik
Saati

Hedef
Kitle

Etkinlikte Görev Alacak
Proje Personeli

Etkinliğin Yapıldığı Yer

1

KAYIT İŞLEMLERİ VE HAZIRLIK

 

08.30-10.00

Tüm Katılımcılar

 

 

 

Zemin Kat

2

AÇILIŞ VE AÇILIŞ KONUŞMALARI

23/09/2017

10.00-11.15

Tüm Katılımcılar

 

 

Toplantı Salonu

3

Uzay HAKKINDA

11/10/2018

11.30-12.30

Tüm Katılımcılar

DÇ.DR. LOKMAN KUZU (KONUŞMACI)

 

SPOR  Salonu

4

SANAL YALNIZLIK

11/10/2018

13:00-14:00

Tüm Katılımcılar

PR.DR SÜLEYMAN

SADİ SEFEROĞLU(KONUŞMACI)

ÇAS 

5

KÖPÜREN BÜYÜ

11/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm Katılımcılar

YRD. DOÇ. DR. ÖNDER ŞENSOY
( ATÖLYE LİDERİ)

SERCAN ERGİN(REHBER)

Fen laboratuarı

6

KURU BUZ

12/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm Katılımcılar

YRD. DOÇ. DR. ÖNDER ŞENSOY( ATÖLYE LİDERİ)

ABDULLAH GÜNBAY(REHBER)

Fen laboratuarı

7

KÖPÜK TOPLARLA GÜNEŞ SİSTEMİ YAPIMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm Katılımcılar

MUHARREM ERTUNÇ
( ATÖLYE LİDERİ)

TUĞBA NUR KOCA(REHBER)

SALON 12

8

GÜNEŞ SAATİ YAPIMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm Katılımcılar

MERVE DAĞGÜN(ATÖLYE LİDERİ)

ANIL TEMELCİ(REHBER)

SALON 8

9

BASİT TAYF ÇEKER YAPIMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

10-14 YAŞ

BAHİRE REÇBER( ATÖLYE LİDERİ)

EDA BURCU YORULMAZ(REHBER)

SALON 10

10

EL PLANETARYUMU

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm Katılımcılar

DİDEM  DİLAN İZGİ ( ATÖLYE LİDERİ)

EDA ÇETİNKAYA(REHBER)

SALON 11

11

GEZEGEN HAREKETLERİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

10-14 YAŞ

İREM KARACA( ATÖLYE LİDERİ)

EBRU UZUNÇAM(REHBER)

SALON 5

12

3 BOYUTTA TAKIMYILDIZLAR

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

10-14 YAŞ

OĞUZHAN KARADENİZ
(ATÖLYE LİDERİ)

BATUHAN HAYBEK(REHBER)

 

SALON 7

13

GÜNEŞ PATLAMASI DENEYİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

10-14 YAŞ

MERVE KESKİN( ATÖLYE LİDERİ)

 

ZELİHA BULUT(REHBER)

SALON 3

14

KUYRUKLU YILDIZ YAPALIM

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

10-14 YAŞ

BUSE SAYAR ( ATÖLYE LİDERİ)

MİHRİBAN BİCİL(REHBER)

SALON 4

15

MÜZİK VE FEN

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm Katılımcılar

AHMET ALİ YILDIZ(ATÖLYE LİDERİ)

SERPİL ERZURUM(REHBER)

Müzik ATÖLYESİ

16

SÜRDÜRÜLEBİLİR ENERJİ

11/10/2018

14.00-15.:00

Tüm Katılımcılar

YRD. DÇ. DR. ARMAĞAN ATEŞKAN

(KONUŞMACI)

Spor Salonu

17

BİLİMİN TAŞIYICISI: YAZI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

9+

AHMET BULAŞMAZ (ATÖLYE LİDERİ)

İLKNUR COŞGUN( REHBER)

OKUL BAHÇESİ

18

AKVARYUM PROGRAMLIYORUM-KODLAMA ATÖLYESİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

7+

AYFER DOĞANAY
(ATÖLYE LİDERİ )

ESRA KOÇAK (REHBER)

BT1

19

ENGELSİZ MASALLAR TÖLYESİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

İşitme ve görme Engelli Tüm Katılımcılar

AYFER DOĞANAY
(ATÖLYE LİDERİ )

SACİDE AKIL (REHBER)

Bilişim Teknolojileri Sınıfı

20

MANDALA

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00

-17:00

Tüm katılımcılar

BURCU KORKMAZ (ATÖLYE LİDERİ)

Teknoloji ve Tasarım Atölyesi

21

TATLI VE TUZLU SULARDA YAŞAYAN CANLILAR

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

NEŞE TAŞ (ATÖLYE LİDERİ)

ELİF ŞEYHAN (REHBER)

EKİMCAN YÖYLER (REHBER)

Okul Bahçesi

22

YARATICI DRAMA

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

DİLEK KOÇAK (ATÖLYE LİDERİ)

ZEYNEP KOÇAK (REHBER)

Drama Atölyesi

23

UYGUN TEKNOLOJİ-GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN FIRIN

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

BİRKAN PERİ( ATÖLYE LİDERİ)

 

DİLARA TOPLU(REHBER)

Okul Bahçesi

24

DNA İZOLASYONU

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

ECEM YALIM( ATÖLYE LİDERİ)

ÖZGE DENİZ(REHBER)

 

 

Salon 2

25

UZAYDAKİ KOMŞULARIMIZ

12/10/2018

11.00-12.00

Tüm katılımcılar

TAHSİN DEMİRCİLER

 

 

Spor Salonu

26

UYGULAMALI KOORDİNAT DÜZLEMİ

 

 

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

10+

GÜLAY OKATAN (ATÖLYE LİDERİ)

SEVDA BAŞOL (REHBER)

MATEMATİK ATÖLYESİ

27

SÜTTEKİ EBRULİ DESENLER

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

KAMİLE SEMERCİOĞLU
(ATÖLYE LİDERİ)

FATMA BULUT (REHBER)

Fen ve teknoloji atölyesi 2

28

HAYALLERİMLE YAŞIYORUM

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

MİNE ÇELEBİ (ATÖLYE LİDERİ)

RÜYA ELÇİN ELÇİ(REHBER)

OKUL BAHÇESİ

29

EVRENİ BOYUYORUM

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

SEHER LAL ( ATÖLYE LİDERİ)

EYLÜL DEMİR(REHBER)

SALON 13

30

SU ROKETİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

UĞUR ŞENASLAN( ATÖLYE LİDERİ)
HAYDAR TURAN(REHBER)

Okul Bahçesi

31

EGZOTİK HAYVANLARI VE BÖCEKLERİ TANIYALIM

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

BATUHAN AY (ATÖLYE LİDERİ)

DİLAN ANGIN (REHBER )

AHMET ÇİFTLİK( REHBER)

Okul Bahçesi

32

ROBOT YÜRÜYÜŞÜ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

NALAN ARIKAYA (ATÖLYE LİDERİ)

NURGÜN ARACI (REHBER)

Okul bahçesi

33

BASİT TELESKOP (GALİLESKOP) YAPIMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

ÖZGE VAROL( ATÖLYE LİDERİ)

FERDANA DOĞAN(REHBER)

SALON 15

34

NESLİ TÜKENEN HAYVANLAR

12/10/2018

14.00-15.00

Tüm katılımcılar

UZMAN BURCU İNSAL

 

Spor Salonu

35

MİNİK KALPLERE BİLİMLE SIZIYORUZ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

5-8 yaş

NİHAL ULUSOY ABAY
(ATÖLYE LİDERİ)

ULVİYE OKURSOY(REHBER)

ANA SINIFI

36

PERİSKOP YAPIMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

ÖMER DÖNER (ATÖLYE LİDERİ )

ELİFNUR KAYA(REHBER)

Okul Bahçesi

37

DIŞ VE İÇ MEKAN ALGISI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

RABİA KÖSE DOĞAN (ATÖLYE LİDERİ)

ZEHRA KURT(REHBER)

 

 

Teknoloji ve Tasarım  Atölyesi

38

GÖK ATLASI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

OSMAN KAAN YILDIRIM
( ATÖLYE LİDERİ)

BERKAY ELGİN(REHBER)

SALON 14

39

TELESKOP YAPIMI 20LİK TELESKOP İLE GECE GÖZLEMİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

EZGİ SERTKAN ( ATÖLYE LİDERİ)

YAĞIZ KORAY DEMİRTAŞ(REHBER)

CUMHURİYET PARKI

40

CORONADO ILE GÜNEŞ GÖZLEMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

OĞUZHAN KARADENİZ
( ATÖLYE LİDERİ)

MEMMET ALPEREN KUL(REHBER)

OKUL BAHÇESİ

41

HIZLI OKUMA

13/10/2018

11.00-12.00

Tüm katılımcılar

MUSTAFA PALA (KONUŞMACI)

 

Çok Amaçlı Salon

42

ORGANİK EKMEK YAPIYORUM

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

RÜVEYDA ÜNSAL (ATÖLYE LİDERİ)

AYNUR ÖZTÜRK (REHBER)

Okul bahçesi

43

DOĞADAN GELEN TEKNOLOJİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

SERAP DAŞTAN(ATÖLYE LİDERİ)

BÜŞRA DAŞTAN (REHBER)

Okul bahçesi

44

ÜÇ BOYUTLU RESİM SERGİSİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

11.30-18.00

Tüm katılımcılar

ŞENGÜL KORKUSUZ (ATÖLYE LİDERİ)
AYNUR OKURLU (REHBER)

A blok salon

45

UZAYDA NE GİYİLİR?

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

TÜLAY ŞEKER(ATÖLYE LİDERİ)

 

DİLEK GENİŞ(REHBER)

SALON 9

46

YERÇEKİMİNE MEYDAN OKUYAN SU

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

11.30-13.00
13.30-15.00
15.30-17.00
17.30-18.00

Tüm katılımcılar

ŞEREF TOPALOĞLU
(ATÖLYE LİDERİ)

MURAT OFLAZ( REHBER)

OKUL BAHÇESİ

47

ATATÜRK VE SAKARYA

13/10/2018

14.00-15.00

Tüm
katılımcılar

KADİM KOÇ (KONUŞMACI)

 

 

Çok Amaçlı Salon

48

BİLİMİN SULTANLARI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

HACER EKER(ATÖLYE LİDERİ)

EBRU YAZILITAŞ (REHBER)

 

 

ZEMİN KAT KORİDOR

49

MAKET UYDU YAPIMI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

ÖZGE VAROL( ATÖLYE LİDERİ)
DERYA AKSU(REHBER)

SALON 6

50

EĞİTSELOYUNLARLA İNGİLİZCE ÖĞRETİMİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

ÖZGE ÖZER( ATÖLYE LİDERİ)

GAMZE OKUTAN(REHBER)

 

 

SALON 17

51

GÖLGE OYUNU

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

ŞAFAK YILMAZ( ATÖLYE LİDERİ)

KEMAL İDER(REHBER)

SALON 18

52

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

PERVİN PALA( ATÖLYE LİDERİ)

ECE GENİŞ(REHBER)

A BLOK 5/A SINIFI

53

TAM İSABET İNGİLİZCE

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

BENGÜ TANRIVERDİ( ATÖLYE LİDERİ)

ŞENGÜL ARZUMAN(REHBER)

OKUL BAHÇESİ

54

IHLAMUR BASKI SANATI

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

OĞUZHAN BURAK KORKMAZ
( ATÖLYE LİDERİ)

ÜMİT TURHAN(REHBER)

SALON 19

55

TÜRK İŞARET DİLİ

11/10/2018
12/10/2018
13/10/2018

09:00-12:00
13:00-17:00

Tüm katılımcılar

GAMZE ARSLANKOÇ
( ATÖLYE LİDERİ)
ÖYKÜ ÖLGÜN(REHBER)
ZEYNEP ŞAN

OKUL BAHÇESİ



 

 

 

 

26 ms